O nás

My v Snoper.sk veríme, že najlepšie veci sa rodia z nadšenia. Úprimné nadšenie premieňa prácu na poslanie. Ak sme nadšení, dávame viac a dávame to s radosťou. Presne to je spôsob, ako pristupujeme k našim klientom: neprinášame im len 100%-né produkty, ale tiež 100%-ne individuálny, A ÚPRIMNE NADŠENÝ :), prístup.

Kto sme?

Sme spoločnosť, ktorá vznikla za účelom podporenia kuchárov, čašníkov aj mäsiarov v ich pracovnom poslaní. Veríme v silu a pasiu kuchárov a túžime, aby vypustili svoju divokú kulinársku energiu a spravili z každého jedla kulinársky zážitok.

Čo robíme?

Fascinuje nás divoká energia a kreativita, ktorá je charakteristická pre gastro biznis. Podporujeme tú vášeň, nadšenie a lásku k jedlu. Žiadny ideál, ale vypustené kulinárskezviera.

Zobraziť referencie

Prečo to robíme?

Sme tu preto, aby sme vypustili kulinárske zviera vo vás a každé jedlo sa tak stalo gastronomickým zážitkom.

Nech je jedlo o pozitívnej emócii, ktorú profesionáli v gastre zažívajú pri jeho príprave a tá nech sa dostane na každý tanier, ktorý si ich zákazník objedná.Nech je varenie pasia, ktorá pomôže uvoľniť kulinársku slobodu a prejaviť nespútanú kreativitu pri každom varení.

Hovoria za nás roky skúseností, kvalitne
vyhotovené výšivky a spokojní zákazníci!

Redakcia 

  • pravidelne Vám prinášame kvalitný obsah v našom Blogu Snoper, ktorého sme vydavateľom.
  • Adresa vydavateľstva: Profi Vision s.r.o., Kostlivého 19, 821 03 Bratislava
  • Redaktori: Ing. Janka Snopková, Mgr. Stanislav Snopko
  • Aktualizácia: Nepravidelne
  • ISSN 2729-8515