O nás

My v Snoper.sk veríme, že najlepšie veci sa rodia z nadšenia. Úprimné nadšenie premieňa prácu na poslanie. Ak sme nadšení, dávame viac a dávame to s radosťou. Presne to je spôsob, ako pristupujeme k našim klientom: neprinášame im len 100%-né produkty, ale tiež 100%-ne individuálny, A ÚPRIMNE NADŠENÝ :), prístup.

Kto sme?

V Snoper.sk neustále pracujeme na tom, aby sme prekonali očakávania a priniesli našim klientom jedinečné a osobité produkty. Naša vášeň a odhodlanie sú hnacou silou, ktorá nás viedla k tomu, kde sme dnes. Sme tímom nadšených jednotlivcov, ktorí veria, že najlepšie veci sa rodia z úprimného nadšenia.

Čo robíme?

Špecializujeme sa na personalizáciu tovaru, ktorá prináša jedinečnosť a originalitu do každého kúsku. Naša ponuka zahŕňa potlač na textil, výšivky na textil a gravírovanie do kovu. Riadime sa heslom " Branduj sa! ", pretože tvoja značka je všetko čo máš. Práve preto sa snažíme značky našich zákazníkov dostať do povedomia prostredníctvom personalizácie. 

Zobraziť referencie

Prečo to robíme?

V Snoper.sk veríme, že nadšenie a oddanosť sú kľúčom k vytváraniu skutočne výnimočných vecí. Každý projekt, ktorý prijímame, je pre nás príležitosťou prekročiť hranice a priniesť našim klientom niečo naozaj jedinečné. Nebojíme sa výziev, pretože vieme, že v každej výzve sa skrýva jedinečnosť a rast. Každú prácu vykonávame s dôkladnosťou a pozornosťou do najmenších detailov.

Hovoria za nás roky skúseností, kvalitne
vyhotovené výšivky a spokojní zákazníci!

Redakcia 

  • pravidelne Vám prinášame kvalitný obsah v našom Blogu Snoper, ktorého sme vydavateľom.
  • Adresa vydavateľstva: Profi Vision s.r.o., Kostlivého 19, 821 03 Bratislava
  • Redaktori: Ing. Janka Snopková, Mgr. Stanislav Snopko
  • Aktualizácia: Nepravidelne
  • ISSN 2729-8515