Strojové vyšívanie na textil

Buďte výnimočný! Zvýšte povedomie o Vašej značke! Prezentujte svoju firmu výnimočným spôsobom. Kvalitnou strojovou výšivkou loga Vašej firmy, ktorá je jednou z foriem rozpoznávania značky, ktorá ti pomôže vyniknúť, prípadne akéhokoľvek textu podľa Vašich prianí (názov firmy/prevádzky, meno, pracovná pozícia, vtipné texty jednoducho čokoľvek, čo odprezentuje Vašu firmu.), na tričku, mikine, bunde, veste, šiltovke, či akomkoľvek inom textile.

Personalizácia ti dodá na jedinečnosti. Pripoj sa aj ty!

Hlavné výhody strojovej výšivky

 • Pranie odevu nemá vplyv na kvalitu výšivky.
 • Výšivky odev nepoškodia ani pri bielení, ani praním odevu pri vysokých teplotách.
 • Farba výšivky je trvácna, praním nevyšedivie.
 • Výšivku je možné bez obáv žehliť.

Prečo si vybrať práve nás?

 • Vyšívame na najlepších vyšívacích strojoch na svete. Používame top stroje značky Tajima.
 • Vyšívame aj 3D. 
 • Máme k dispozícii kvalitné nite a množstvo farebných odtieňov.
 • Zabezpečíme pre Vás kompletnú službu vyšitia textu či loga, od spracovania grafického návrhu až po samotnú realizáciu. Všetko podľa Vašich individuálnych požiadaviek.
 • Radi Vám poradíme, aby Vaša výšivka vyzerala čo najlepšie (farba, umiestnenie, veľkosť a pod.).

Hovoria za nás roky skúseností, kvalitne
vyhotovené výšivky a spokojní zákazníci!

Strojová výšivka textu

Ako na to? Je to jednoduché, pretože výšivku textu zadávate priamo v objednávke produktu, ktorý si želáte vyšiť.

 1. Zadajte text, ktorý požadujte vyšiť na tričko, mikinu, či akúkoľvek inú textíliu.

  Text zadávajte presne tak, ako si ho želáte vyšiť! S diakritikou a s veľkými/malými písmenami. Výšivky sú spoplatnené za každý našitý riadok (napr. meno a priezvisko je jeden riadok, názov firmy je druhý riadok). Jeden riadok obsahuje max. 18 znakov.

 2. Vyberte typ písma z ponúkaných vzorov

  V ponuke sú 3 osvedčené typy. FONT 1, FONT 2, FONT 3.

 3. Vyberte farbu výšivky

  Ak hľadáte farbu pre Vašu výšivku na svetlejšom materiáli, napr. na mikinách, zásterách a pod., odporúčame zvoliť tmavšie farby výšivky. Tmavé farby výšivky na svetlých materiáloch dodávajú kontrast a zreteľnosť výšivky. Na druhej strane, ak potrebujete farbu pre výšivku na tmavšom materiáli, ako sú tmavé tričká alebo zástery, biela, svetlo červená alebo zlatá farba výšivky by mohla vyniknúť najviac. Ak však ide o osobnú preferenciu, môžete zvoliť akúkoľvek farbu, ktorá Vám vyhovuje a ktorá bude Váš brand najviac vystihovať. 

 4. Skontrolujte text a zadané parametre a potvrďte objednávku

  Texty štandardne vyšívame vo veľkosti cca 8-9 cm. Ak máte záujem o inú veľkosť, kontaktujte nás prosím alebo dopíšte Vaše požiadavky do poznámky v objednávke.

  Dĺžka vyhotovenia výšivky je štandardne do 7 dní od potvrdenia a úhrady objednávky.

Na oblečenie Vám vyšijeme akýkoľvek text, napríklad meno, názov Vašej prevádzky alebo pracovnú pozíciu. Ak máte záujem o výšivku loga, postup je podobný ako pri výšivke textu. Logo nám nahrajte v objednávke priamo pri vybranom produkte  v eshope. Logo nahrávajte v krivkách (.pdf; .ai). 

Brush Script New
Allegra Script New
Evening News
Zobraziť galériu výšiviek

Vyšitie loga

Výšivku loga je možné zadať priamo pri objednávke produktu, ako je to aj v prípade výšivky textu. Postup je nasledovný:

 1. Logo,ktoré chcete vyšiť, nahrajte v grafickom formáte, v krivkách/vektoroch k danému produktu, na ktorý má byť logo umiestnené. Ak už sme totožné logo vyšívali, stačí nám napísať jeho názov, alebo najlepšie číslo objednávky, v ktorej sme Vám ho vyšívali.
 2. Podporované sú vektorové súbory .pdf ; .ai - iné ako napríklad .jpg ; .png - nie je možné spracovať do strojovej výšivky.
 3. Ak máte záujem o vyšitie viac log na 1 kus oblečenia, napíšte nám prosím do mailu: snoper@snoper.sk a doplníme Vám ďalšie logá do objednávky manuálne.

Celková cena obsahuje vyšitie loga a cenu za spracovanie loga v grafickom programe.

1. Kalkulácia ceny za vyšitie loga je závislá od potrebného počtu stehov.

2. Cenu za spracovanie loga v grafickom programe: Grafické spracovanie loga sa účtuje len jedenkrát, pri prvom vyšívaní. Ak v budúcnosti budete chcieť opäť vyšiť rovnaké logo, už Vám táto položka nebude účtovaná (len za samotnú výšivku).

Logo štandardne vyšívame vo veľkosti: náprsné logo šírka cca 8 cm, logo na zástere šírka cca 10 - 12 cm. Ak máte záujem o inú veľkosť, Vaše požiadavky napíšte do e-mailu spolu s Vaším logom.


Umiestnenie výšivky

Štandardne sa výšivka umiestňuje na ľavú stranu hrudníka pri tričkách, mikinách, či vestách. Ľavú hornú časť krátkej zástery, do stredu v hornej časti dlhej zástery ku krku. Ak máte záujem o iné umiestnenie výšivky, kontaktujte nás prosím, alebo dopíšte Vaše požiadavky do poznámky v objednávke.

Výšivky sa umiestňujú aj na golier (napr. vlajka), rukáv (napr. sponzori, kluby) alebo manžety.

Výšivka sa dá umiestniť na tú plochu odevu, ktorá je dostupná pre vyšívací stroj. Ak požadujete iné miesto výšivky, kde nemá vyšívací stroj dobrý prístup, odporúčame Vám využiť možnosť nášivky. V prípade nášivky je text alebo logo vyšité na zvlášť textíliu a tá je potom prišitá na odev. Na nášivku vám vypracuje osobitnú cenovú ponuku.


Zobraziť galériu výšiviek

Cenník

Text jeden riadok - max. 18 znakov
4 € s DPH
Logo - štandardná veľkosť 8-10 cm - veľkosť prispôsobujeme oblečeniu a logu
9,90 € s DPH
Nastavenie stroja
(len v prípade výšivky loga, platí sa jednorázovo pri prvej objednávke)
od 29,90 € s DPH
Pri väčšom počte vyšívaní možná individuálna cenová ponuka. Dohodnuté individuálne.

Máte otázky?

Tímea Vám poradí

+421 904 095 654
(Po - Pia: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)